Пофалби

Дискусија во 'За форумот' започната од Mimi, 10 ноември 2009.

 1. laurenconrad

  laurenconrad Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 март 2010
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  0
  Јас се зачленив пред само неколку саати и денов ми го разубавевте, веќе почнав да користам некои совети од постарите членови, се надевам ќе помогнат :D

  Поздрав!
   
 2. strudla

  strudla Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 април 2010
  Пораки:
  82
  Допаѓања:
  6
  секоја чест за сајтот
   
 3. Emma89

  Emma89 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 април 2010
  Пораки:
  1.258
  Допаѓања:
  424
  Редовно ги читам сите новости од сајтот, го следам од многу одамна и е супер, но тек денес се регистрирав и за користење на форумот, гледам дека е супер и се е опфатено. Навистина е потребно вака да се консултираме со други што имаат знаење и можат да ни дадат добар совет! Продолжете така!
   
 4. rossonerka

  rossonerka Популарен член

  Се зачлени на:
  13 април 2010
  Пораки:
  4.159
  Допаѓања:
  15.268
  Форумов го видов од сајтото кој редовно го отварам и читам.
  Со тоа што веројатно е млад сајт па затоа има уште многу да се менува и разработува.
  И би требало да има почесто новости и вести за читање. Ажурирањето не е редовно.
  Се надевам со повеќе соработници во иднина сајтот ќе изгледа одлично и пред се ќе има секојдневно голем број новости :*
   
 5. redhead

  redhead Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јануари 2010
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  ednostavno go obozavam sajtot i moram barem ednas dnevno da otvoram da vidam sto ima novo :D
   
 6. Rossana

  Rossana Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 мај 2010
  Пораки:
  157
  Допаѓања:
  38
  :l: Go obozavam forumov :l:
   
 7. Braveheart

  Braveheart Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2010
  Пораки:
  609
  Допаѓања:
  91
  Едно ГОООЛЕМO браво за сајтот! :clap: :clap: :clap: :)
   
 8. Angel.in.dark

  Angel.in.dark Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 април 2010
  Пораки:
  190
  Допаѓања:
  22
  :l: :l: :l: :l: :l: :l: Се вратив јас. :)
  Го преобожавам сајтов :)
   
 9. Speechless

  Speechless Популарен член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  3.286
  Допаѓања:
  1.809
  Пол:
  Женски
  не само браво туку ГОЛЕМО БРАВО :rock: !
   
 10. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  2.873
  Допаѓања:
  3.859
  Пол:
  Женски
  Сајтот е прекрасен.Има толку корисни информации и прекрасни пријателки.Го обожавам :l:
   
 11. mena18s

  mena18s Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 јули 2010
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  0
  Se zaclenav pred nekolku dena i premnogu sum zadovolna bidejki za sekoe moe prasanje dobiv odgovor na mesto MILION PATI BRAVO ZA FORUMOV ,a za sajtov nemam zborovi samo napred :*
   
 12. starfish

  starfish Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2010
  Пораки:
  4.648
  Допаѓања:
  9.677
  Пол:
  Женски
  го обожавам форумот, мислам дека можам цел ден да утепам тука :lol:
   
 13. Iva-Sliva

  Iva-Sliva Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  223
  Допаѓања:
  40
  Само едно големо БРАВО!!! :clap:
   
 14. strangewoman

  strangewoman Популарен член

  Се зачлени на:
  9 декември 2009
  Пораки:
  693
  Допаѓања:
  238
  :y: :clap: Најголемо бравооо ;)
   
 15. annii

  annii Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2010
  Пораки:
  2.933
  Допаѓања:
  3.542
  Браво,Бравоо :clap:
   
 16. Ema.Sk

  Ema.Sk Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2009
  Пораки:
  1.092
  Допаѓања:
  1.126
  Ептен си се заразив со форумов :lol:
  :l: Фемина :l:
   
 17. karak

  karak Популарен член

  Се зачлени на:
  11 април 2010
  Пораки:
  4.118
  Допаѓања:
  4.870
  форумот е прекрасен. најпозитивна работа за сите девојки, жени, мајки... има и искусни и неискусни, кругот се врти многу можеш да научиш многу можеш да помогнеш. едно твое искуство може да помогне за подобрување на некој живот. а што кога би ве немало............ толку прашања а малку одговори. понекогаш и како што се покажа со фемина праксата е појака од теоријата. искуството за нешто во животот нашите лоши искуства репер да не им се повторат на младите. браво за фемина и прекрасна е ;)
   
 18. Lina24

  Lina24 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2010
  Пораки:
  2.230
  Допаѓања:
  436
  прекрасни сте браво секоја чест!! продолжете така. браво и за честите посетители штого прават форумот уште поубав :*
   
 19. karina8

  karina8 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2010
  Пораки:
  4.099
  Допаѓања:
  5.536
  Од неодамна сум на форумов , и се заразив ептен .Прекрасни сте навистина , едно големо браво од мене :clap: И фб зависноста ја победив , откако сум активна овде :D порано луда бев за фб по цел ден седев , сеа не се замарам :*
   
 20. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.352
  По не знам кој пат, браво за сајтот и за форумот. Статиите на сајтот се воодушевувачки, а администраторите и модераторите одлично се справуваат со форумот. Браво. :clap: