Пофалби

Дискусија во 'За форумот' започната од Mimi, 10 ноември 2009.

 1. karina8

  karina8 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2010
  Пораки:
  4.099
  Допаѓања:
  5.536
  така е 8) и една голема пофалба за администраторите и модераторите :*
   
 2. Lina24

  Lina24 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2010
  Пораки:
  2.230
  Допаѓања:
  436
  еднооо огромно браво, што ни овозможивте ваква прекрасна дружба :* :* :*
   
 3. Aries90

  Aries90 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јули 2010
  Пораки:
  34
  Допаѓања:
  2
  Сајтов е завист, ама убава завист :) Премногу ми се допаѓа ;)
   
 4. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.746
  ^ Се надевам дека мислиш на ЗАВИСНОСТ :)
   
 5. Aries90

  Aries90 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јули 2010
  Пораки:
  34
  Допаѓања:
  2
  Во право си! Сигурно си мислиш бре што е неписмена :D Не ми замеравај, само со германчишта сум опкружена ми се случуваат такви лапсузи :)
   
 6. LoVeR

  LoVeR Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2010
  Пораки:
  886
  Допаѓања:
  1.046
  sajtov vi e 5-ka pozzzzz...........
   
 7. bluberry

  bluberry Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  1.114
  Допаѓања:
  297
  DA,сајтот е супер за да дознаеш нешто ново,да се дружиш,да помогнеш на некого или обратно...
   
 8. stella83

  stella83 Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2010
  Пораки:
  218
  Допаѓања:
  124
  Дефинитивно ми се најдовте во тешкиот период. :) Можам да кажам дека додека имав фб не отварав толку често, колку што сега отварам на форумов.
  Само напред! :* :f:
   
 9. enna90

  enna90 Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 јули 2010
  Пораки:
  51
  Допаѓања:
  10
  Еве и јас како нова форумџика да ве поздравам и да ви посакам уште поголем успех во иднина. Прекрасни сте. Продолжете така. :l: ФЕМИНА
   
 10. viki44e

  viki44e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.083
  Феминката наша е ВРВ! Ловее ит! :inlove: Браво :clap: :clap: :clap:
   
 11. Casper

  Casper Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јули 2010
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  Едно големо БРАВО и од мене!!! Тука најдов одговори на многу мои прашања, кои не знаев кому да му ги поставам :clap:
   
 12. aNy-to

  aNy-to Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јули 2010
  Пораки:
  1.047
  Допаѓања:
  388
  Браво одличен форум,продолжете така!
   
 13. KejtiKaulitz

  KejtiKaulitz Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2010
  Пораки:
  177
  Допаѓања:
  39

  се сложувам .. тотално
   
 14. ceca-1

  ceca-1 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2010
  Пораки:
  2.059
  Допаѓања:
  5.082
  :clap: :clap: за сајтот.Ептен добар
   
 15. stefan4e

  stefan4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 март 2010
  Пораки:
  25
  Допаѓања:
  2
  сајтов е најдобар во Македонија мозес да се исказес за се :* :* :inlove: :inlove:
   
 16. girl12

  girl12 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2010
  Пораки:
  649
  Допаѓања:
  31
  Edno pregolemo Bravo za sajtov :clap: :clap: :)
   
 17. LovelyGirl

  LovelyGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2010
  Пораки:
  1.547
  Допаѓања:
  285
  Пол:
  Женски
  Го обожавам сајтот Браво!!... :)
   
 18. RedRose97

  RedRose97 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 јули 2010
  Пораки:
  357
  Допаѓања:
  158
  Исто и јас најдов многу одговори и од мене едно големо браво за овој сајт
   
 19. Milena.mk

  Milena.mk Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 август 2010
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  се регистрирав само за да ви го пофалам сајтов, бидејки стварно е добар и е поразлицен од другите наси сајтови, кои за зал најчесто се копираат и имаат исти работи. сите ваши рубрики ми се допагаат. искрени честитки
   
 20. Iva-Mici

  Iva-Mici Популарен член

  Се зачлени на:
  1 август 2010
  Пораки:
  1.168
  Допаѓања:
  228
  Навистине предобар сајт,едноставно човек колку и да незнае нешто,или да не е доволно информиран во некоја област,има милион теми каде што може за се да добие вистински одговор.Поздрав до администраторите :*