Појас за слабеење

Дискусија во 'Канта' започната од lavinija28, 11 јули 2013.

 1. lavinija28

  lavinija28 Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2013
  Пораки:
  1.151
  Допаѓања:
  1.607
  Пол:
  Женски
  Женски, дали го имате користено појасот за слабеење Slender Shaper од Топ Шоп? Или дали можеби имате нешто слушнато за истиот- дали е ефикасен и слично?
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.015
  Допаѓања:
  48.099
  Пол:
  Женски