Појраз Карајел (Poyraz Karayel)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од Атлетичарката, 26 февруари 2017.

 1. Bzaubzz.xy

  Bzaubzz.xy Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јули 2016
  Пораки:
  662
  Допаѓања:
  404
  Пол:
  Машки
  Зашо знае дека кога Бахри ќе дознае ќе се противе, а она сака да стекне доверба кај Бахри за после да може да го убие(ќе проба ама нема)
   
 2. Eoo

  Eoo Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 мај 2015
  Пораки:
  166
  Допаѓања:
  200
  Пол:
  Женски
  Не, нема врска Сема мисли дека Појраз ја искористува Ајшеѓул за да му се доближи на Бахри. Затоа се противи на почетокот.
   
  На Marossa му/ѝ се допаѓа ова.
 3. sexymia

  sexymia Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 август 2010
  Пораки:
  59
  Допаѓања:
  55
  Пол:
  Женски
  Стигнав до 27 епизода и пак не се отвара ...:/
  Ја гледав на emotivci.com.
  Помош !!!
   
 4. Eoo

  Eoo Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 мај 2015
  Пораки:
  166
  Допаѓања:
  200
  Пол:
  Женски
  http://studio-md1.eu/poyraz-karayel-epizoda-28/ мене од овде ми отвара ако не ти отвори пиши ми.
   
  На sexymia му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Kiki-Viki

  Kiki-Viki Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 ноември 2013
  Пораки:
  72
  Допаѓања:
  164
  Пол:
  Женски
  Пробај на movtex.net
   
 6. sexymia

  sexymia Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 август 2010
  Пораки:
  59
  Допаѓања:
  55
  Пол:
  Женски
  Пробав, ама никаде не ми ја отвара 27 епизода со превод :(
   
 7. The Saturdays

  The Saturdays Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 мај 2015
  Пораки:
  285
  Допаѓања:
  355
  Пол:
  Женски
  На крајот што ќе се случи со Садретин и Сонѓул? некој да не знае поопширно?:)
   
 8. dragan4eDR

  dragan4eDR Популарен член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2010
  Пораки:
  968
  Допаѓања:
  212
  Пол:
  Женски
  Некој нека каже што ке биде понатака
   
 9. orevka

  orevka Популарен член

  Се зачлени на:
  17 август 2016
  Пораки:
  1.117
  Допаѓања:
  5.274
  Пол:
  Женски
  Сонѓул и Садретин ке си останат заедно,бахри ке добие срцев удар ке умре потоа садретин ке го наместат како глава на цело семејство сите ке му бакнат рака.
  Ајшегул ке умре ,сегашната свекрва ке ја убие
  појраз ке се мрдне начисто и цело време ќе раскажува за нејзе
  За сега за брзо Ајшегул ке го остави маш и пошто ќе неможе да издрзи ,он ке се самоубие и поради тоа на крај мајкаму ке ја убие ајшегул.
   
 10. The Saturdays

  The Saturdays Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 мај 2015
  Пораки:
  285
  Допаѓања:
  355
  Пол:
  Женски
  А со Синан што ќе се случи ?
   
 11. shz

  shz Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 септември 2012
  Пораки:
  2.756
  Допаѓања:
  30.994
  Пол:
  Женски
  Откако направија дека Појраз е ''мртов" филмов повеќе ми нема смисла.
   
  На stilas7 му/ѝ се допаѓа ова.
 12. MIA-SK

  MIA-SK Популарен член

  Се зачлени на:
  18 октомври 2012
  Пораки:
  900
  Допаѓања:
  549
  Пол:
  Женски
  Многу глупаво заврши серијава. Пола глумци умреа, а на крај баш и не мораше и Ајшеѓул да умре. На крај, сите несреќни. :(
   
 13. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  16.146
  Допаѓања:
  235.014
  Пол:
  Женски
  некаде имаше најава дека ке се снима уште една сезона без Појраз и без Ајшеѓул.Ако успеам да ја најдам најавата ке постирам
   
 14. Bzaubzz.xy

  Bzaubzz.xy Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јули 2016
  Пораки:
  662
  Допаѓања:
  404
  Пол:
  Машки
  Абре луѓе, толку ли сте, убаво е кажано дека тоа е филм - Појраз Карајел- Глобален капитализам
  Сите си терат по свое - ќе имало уште една сезона

  Да се знае сега и засекогаш: ТОА Е ФИЛМ, А НЕ НОВА СЕЗОНА! :D
   
 15. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  16.146
  Допаѓања:
  235.014
  Пол:
  Женски
  можеби се работело за филм.Не загледав детално.Битно стоеше тоа дека нешто додатно се снима.

  она што досега го гледавме си беше серија во 3 сезони и 82 епизоди кои нашите ги претворија во 200 и кусур
   
 16. Bzaubzz.xy

  Bzaubzz.xy Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јули 2016
  Пораки:
  662
  Допаѓања:
  404
  Пол:
  Машки
  204
   
 17. tace73

  tace73 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 септември 2010
  Пораки:
  465
  Допаѓања:
  1.238
  Пол:
  Женски
  Баш и не мораа Ајшеѓул да ја умрат, цело време серијата со хумористични елементи и на крај ја уплескаа!
   
  На Magik му/ѝ се допаѓа ова.
 18. Aleksandar1324

  Aleksandar1324 Нов член

  Се зачлени на:
  29 септември 2018
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Машки
  Abe, na makedonski ja nema serijava, samo na srpski?
  Ne gi otvara poradi copyright, aj ako znaete nekade site kaj sto gi otvara, pratete link.
   
 19. Bzaubzz.xy

  Bzaubzz.xy Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јули 2016
  Пораки:
  662
  Допаѓања:
  404
  Пол:
  Машки
  soprevod.com