1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

По прележување на ковид

Дискусија во 'Канта' започната од lolipoppp, 29 март 2021.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. lolipoppp

  lolipoppp Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 март 2020
  Пораки:
  134
  Допаѓања:
  124
  Мислам дека треба да има и една ваква тема бидејќи не има доста што прележавме ковид и повеќето имаме потешкотии и по прележувањето
   
 2. An-na

  An-na Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 септември 2011
  Пораки:
  6.361
  Допаѓања:
  34.139
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.