1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

По што се разликуваат аналниот,вагиналниот и оралниот секс

Дискусија во 'Секс' започната од rutefilip, 26 јуни 2014.

 1. rutefilip

  rutefilip Нов член

  Се зачлени на:
  26 јуни 2014
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  По што се разликуваат аналниот,вагиналниот и оралниот секс ?? ме интересираа да знам да понатаки :puke:
   
 2. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  5.531
  Допаѓања:
  34.891
  [​IMG]
   
  На lobenickaa97, Hipica, Twinkles и 4 други им се допаѓа ова.
 3. XstrongerX

  XstrongerX Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  1.714
  Допаѓања:
  5.071
  Пол:
  Женски
  По локацијата.

  Смајли што повраќа ? Oh no, некој гледал two girls one cup.
   
 4. makedonkamak

  makedonkamak Форумски идол

  Се зачлени на:
  17 октомври 2013
  Пораки:
  3.616
  Допаѓања:
  26.984
  Пол:
  Женски
  Се разликуваат по се. Ова нешто ти иде како разумен компромис :D :D :D :D
   
 5. Lovely93

  Lovely93 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 септември 2013
  Пораки:
  2.637
  Допаѓања:
  2.011
  Пол:
  Женски
  Самите зборови ти кажуваат, ама ако не можеш да сфатиш не се секирај, значи дека сеуште си мал за детално објаснување, не се замарај. :D И јас не знаев во основно де, голема работа, не му се смејте. :D
   
  На makedonkamak му/ѝ се допаѓа ова.
 6. jonbonjovi

  jonbonjovi Активен член

  Се зачлени на:
  19 април 2012
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  7
  Анален секс е во анален отвор т.е во газо местото од кај што се дефецира.. кака, вагинален е во вагиналниот отвор кај жената од каде што се оплодува, добива менструација т.е “таму кај што треба“, а орален е во уста, со уста ;)
   
  На SimonaTino и makedonkamak им се допаѓа ова.
 7. makedonkamak

  makedonkamak Форумски идол

  Се зачлени на:
  17 октомври 2013
  Пораки:
  3.616
  Допаѓања:
  26.984
  Пол:
  Женски
  Уште сликовито објаснување фали :D :D :D :D :D :D :D
   
  На SimonaTino му/ѝ се допаѓа ова.
 8. jonbonjovi

  jonbonjovi Активен член

  Се зачлени на:
  19 април 2012
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  7
  Да си знае детето кога веќе се интересира.. медицинар.. морав :D
   
  На makedonkamak му/ѝ се допаѓа ова.