1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

По 20-30 години...

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од bona, 16 декември 2010.

  1. jagotka123

    jagotka123 Истакнат член

    Се зачлени на:
    3 март 2012
    Пораки:
    1.639
    Допаѓања:
    240
    Пол:
    Женски
    За 20 години би сакала уште да постои форумов за да можам да се сеќавам на сите коментари што ги пишував на форумов.
     
    На angelche16 му/ѝ се допаѓа ова.
  2. Waka-waka

    Waka-waka Популарен член

    Се зачлени на:
    2 јули 2010
    Пораки:
    2.261
    Допаѓања:
    8.647
    За 20 години се гледам како успешна жена , со кариера, ама истовремено со незапоставено семејство,пријатели и изглед.

    Се надевам дека трудот со школувањето ќе ми овозможи да заработувам доста, па ќе имам сопствена куќа,кола и можност за патувања.

    Сакам стабилно семејство, со паметен и згоден маж што ќе ме сака и почитува. И едно детенце кое што ќе се трудам и ќе успеам да го изведам на прав пат.
     
  3. Anne15

    Anne15 Истакнат член

    Се зачлени на:
    29 февруари 2012
    Пораки:
    762
    Допаѓања:
    244
    Пол:
    Машки
    Офф ќе се изначитаат...но баш ми е гајле.Што ако дознаат.Па сега луѓе сме мајко му,тие сигурно ќе знаат дека не се само така дојдени на овој свет.Повеќето работи и не ми се за криење,така да ако сакаат и јас лично ќе им дадам да прочитаат.
    Нема што да се крие.Може само нешто да научат од тоа.
    Но не знам зошто..по која логика тука на 15,16 годишни им велиме ако си спремна и мислиш дека тој е вистинскиот оди со него итн...а кога тоа прашање доаѓа во врска со нашата ќерка,не го оправдуваме. :lol:
    Даваме некои секс совети,но добро би било повеќето работи и нашите деца да ги знаат,а не да се тролаат по форумов за некои безвезни прашања,бар ќе се едуцираат нешто. :D
     
  4. angelche16

    angelche16 Популарен член

    Се зачлени на:
    19 ноември 2014
    Пораки:
    2.370
    Допаѓања:
    9.306
    Пол:
    Женски
    И јас.
     
  5. angelche16

    angelche16 Популарен член

    Се зачлени на:
    19 ноември 2014
    Пораки:
    2.370
    Допаѓања:
    9.306
    Пол:
    Женски
    По дваесет години јас ќе имам 32 години тогаш. :D:D:D:D:rofl::rofl:
     
  6. Bitter-Sweet

    Bitter-Sweet Форумски идол

    Се зачлени на:
    31 мај 2010
    Пораки:
    13.148
    Допаѓања:
    76.574
    Пол:
    Женски
    Не верувам дека дотогаш ќе постои форумов. А ако постои, нека читаат слободно. Јас за моите родители не знам речиси ништо, само најбитното, а мислам дека е кул децата да знаат за животот на своите родители. Не мора се да знаат, но знаењето повеќе нешта повеќе и ќе ги поврзе.
     
  7. Queen8

    Queen8 Популарен член

    Се зачлени на:
    8 февруари 2018
    Пораки:
    4.279
    Допаѓања:
    20.711
    Пол:
    Женски
    Не би се срамела да прочитаат, зашто немам споделено нешто такво.
     
    На Lovelybaby<3, Недопирлива5 и Aleksandra9999 им се допаѓа ова.