babylove кашички

Правата на таткото во одбрана на татковството!?

Дискусија во 'Канта' започната од manevska.mila, 22 април 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. manevska.mila

  manevska.mila Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 февруари 2010
  Пораки:
  85
  Допаѓања:
  18
  |-)

  МОДЕРАТОР:
  Кога отварате тема, искажете мислење, побарајте совет или поставете прашање. Темите треба да поттикнуваат дискусија.
  Од првото мислење на оваа тема, воопшто не станува јасно за што се работи, затоа е заклучена.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.