1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Права или виткана коса ?

Дискусија во 'Канта' започната од Srckata28, 8 јануари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Srckata28

  Srckata28 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 јануари 2013
  Пораки:
  4.342
  Допаѓања:
  20.105
  Пол:
  Женски
  јас имам права коса и не ја пеглам но сакам виткана :|
  вие каква коса повеќе сакате виткана или права ?
   
 2. Nati.P

  Nati.P Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2011
  Пораки:
  2.013
  Допаѓања:
  854
  Зависи од пригодата. Доколку станува збор за посвечена пригода тогаш ја сакам и најчесто ја носам виткана :) За излегување најчесто ја пеглам, многу ретко ја носам виткана :)
   
 3. arontt

  arontt Популарен член

  Се зачлени на:
  22 август 2012
  Пораки:
  494
  Допаѓања:
  1.477
  Права, долга и бујна коса. :| :inlove: Ако правиме муабет за природна коса.
  Инаку за нешто посвечено виткана. :)
   
 4. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.474
  Допаѓања:
  63.980
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.