1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Права и виткана коса..!

Дискусија во 'Канта' започната од smiley22, 16 април 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. smiley22

  smiley22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 април 2012
  Пораки:
  670
  Допаѓања:
  349
  Што повеке сакате права или виткана коса..??
  Каква коса имате права или виткана..?
  Јас имам права коса,а и повеке сакам права...! :)


  Ако темава е дупла или е глупа клуч.!
   
 2. N1ky

  N1ky Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 март 2012
  Пораки:
  122
  Допаѓања:
  24
  Јас имам ни права ни виткана.Малку е прекршена. И задоволна сум со мојата коса :)
   
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.954
  Допаѓања:
  54.950
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.