1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Правен факултет,Јустинијан I

Дискусија во 'Канта' започната од Martina156, 23 ноември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Martina156

  Martina156 Активен член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2012
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  1
  Сакам да се запишам на правниот факултет Јустинијан I па сакам да ми кажете некое ваше мислење или ако има некој што веќе е запишан таму да ми каже што е и како е затоа што сите што ги прашав викаат дека многу тешко се полагале испитите и дека сите 3 години биле многу тешки во споредба со некои од другите факултети :/
   
 2. Maroon5

  Maroon5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 август 2012
  Пораки:
  1.068
  Допаѓања:
  936
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.