1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Правен факултет - Скопје

Дискусија во 'Канта' започната од brunete, 20 август 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. brunete

  brunete Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2011
  Пораки:
  209
  Допаѓања:
  39
  Колку што забележав нема тема за правниот факултет.Ја сакам таму да се запишам ако може да споделите некои искуства за факултетов и да ми кажете дали тешко примаат :)
   
 2. Rubiii

  Rubiii Популарен член

  Се зачлени на:
  17 февруари 2011
  Пораки:
  2.614
  Допаѓања:
  5.416
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.