Правење бебе :)

Дискусија во 'Канта' започната од JHadzi, 29 март 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. JHadzi

  JHadzi Нов член

  Се зачлени на:
  29 март 2015
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  4
  Пол:
  Женски
  Како до полесно забременување....
   
 2. ADOKI

  ADOKI Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2014
  Пораки:
  1.696
  Допаѓања:
  2.708
  Пол:
  Машки
  Само поголема акција во кревет и то разбираш
   
 3. WishMaster

  WishMaster Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 март 2015
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  696
  Пол:
  Машки
  Како? Само не сакај да го напраиш... И се фаќа у 99,9999% случаи ... :party:
   
  На only44you му/ѝ се допаѓа ова.
 4. only44you

  only44you Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2014
  Пораки:
  2.475
  Допаѓања:
  4.778
  Пол:
  Женски
  Така е :nod:
   
 5. Plamenka

  Plamenka Активен член

  Се зачлени на:
  25 март 2015
  Пораки:
  57
  Допаѓања:
  193
  Пол:
  Женски
  како? па 100 гр шејќер 2 литри млеко 2 јајца и така :headbang:
   
 6. Peco

  Peco Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 јануари 2015
  Пораки:
  1.650
  Допаѓања:
  104.567
  Пол:
  Машки
  Правам бебиња по нарачка - ефтино
   
  На WORRIED.BT му/ѝ се допаѓа ова.
 7. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  19.291
  Допаѓања:
  122.821
  Пол:
  Женски
  11024766_1559627814286470_6638623198534124230_n.jpg
   
  На Oneo, cooll, smigool и 2 други им се допаѓа ова.
 8. GirlRose

  GirlRose Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2014
  Пораки:
  3.085
  Допаѓања:
  16.074
  Пет килограми сода бикрабона раствори во вода и пред тебе ќе излезе дете
  [​IMG]
   
 9. Plamenka

  Plamenka Активен член

  Се зачлени на:
  25 март 2015
  Пораки:
  57
  Допаѓања:
  193
  Пол:
  Женски
  На buba4e89 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  4.660
  Допаѓања:
  46.932
  Ama ima vakva tema I razni recepti ;)
   
  На Plamenka му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.