1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Празноверие - натприродни сили

Дискусија во 'Канта' започната од milce, 26 јануари 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. milce

  milce Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  58
  Допаѓања:
  22
  Mnogu me interesira kakvo e vaseto mislenje za magii,zadgroben zivot i slicno vo ovoj 21 vek
   
 2. Dijana

  Dijana Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 ноември 2009
  Пораки:
  67
  Допаѓања:
  97
  Пол:
  Женски
  Темата е заклучена, затоа што веќе постојат слични теми.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.