1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Прашања Екстерно

Дискусија во 'Канта' започната од AndyHipst, 14 мај 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. AndyHipst

  AndyHipst Активен член

  Се зачлени на:
  13 мај 2014
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  6
  Оваа тема ја создадов за помош при одговарање на прашањата за Екстерно тестирање. Ако ви притреба помош во врска со прашањата, или ако неможете и незнаете да одговорите на некое прашање, обратете се. Исто така, ако видите дека некому му е потребна помош при одговарање, и ако го знаете прашањето, помогнете :)
  Се надевам дека ќе ви се допадне темава :)
   
 2. Seashell31

  Seashell31 Популарен член

  Се зачлени на:
  21 септември 2013
  Пораки:
  736
  Допаѓања:
  728
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.