1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Прашања до Психологот

Дискусија во 'Канта' започната од rici.aaaaa, 21 мај 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. rici.aaaaa

  rici.aaaaa Популарен член

  Се зачлени на:
  25 април 2012
  Пораки:
  1.240
  Допаѓања:
  3.403
  Пред некое време забележавам одговор на една феминка која кажа дека е психолог.
  значи доколку ви се допаѓа темава можеме да и поставуваме прашања таа нека ни дава одговор.На пример нешто што не тишти
  Значи доколку ви се допаѓа во ред
  ако не ставете ја во КАНТА
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.