Прашања до Психологот

Дискусија во 'Канта' започната од rici.aaaaa, 21 мај 2012.

 1. rici.aaaaa

  rici.aaaaa Популарен член

  Се зачлени на:
  25 април 2012
  Пораки:
  1.240
  Допаѓања:
  3.386
  Пред некое време забележавам одговор на една феминка која кажа дека е психолог.
  значи доколку ви се допаѓа темава можеме да и поставуваме прашања таа нека ни дава одговор.На пример нешто што не тишти
  Значи доколку ви се допаѓа во ред
  ако не ставете ја во КАНТА