1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Прашања екстерно за 2год гимназија

Дискусија во 'Канта' започната од Blue97, 20 мај 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Blue97

  Blue97 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 август 2013
  Пораки:
  129
  Допаѓања:
  44
  Ајда вака..сите што сме втора година гимназиско училиште, да ги ставаме одговорите тука и да се помагаме еден на друг :P чим ѓи доодговорам ќе ѓи постирам..ајде навалете :rofl:
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.113
  Допаѓања:
  56.351
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.