1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Прашања и совети (за моето лице)

Дискусија во 'Канта' започната од brancetoo, 23 ноември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. brancetoo

  brancetoo Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 март 2013
  Пораки:
  103
  Допаѓања:
  42
  Овде можи да побарате совет за вашиот проблем, а секоја од нас ќе проба да одговори и да помогне за да го решите вашиот проблем. :$ :!: :*
   
 2. brancetoo

  brancetoo Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 март 2013
  Пораки:
  103
  Допаѓања:
  42
  како ги депилирате несаканите влакна на устата т.с. мустаќите? :lol:
   
 3. Roxana

  Roxana Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 септември 2013
  Пораки:
  166
  Допаѓања:
  71
  1. Постои опција редактирај, научи да ја користиш
  2. Ваква тема има
  3. Намали малку со отворањето бесполезни теми
   
  На cooll му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.