Прашања и совети

Дискусија во 'Канта' започната од pato, 27 март 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. pato

  pato Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 октомври 2012
  Пораки:
  260
  Допаѓања:
  99
  Пол:
  Женски
  Е во оваа тема може да пишуваме:прашања ,совети поврзани со исхраната со диети што треба да се јаде што не.Некој вежби и така секакви прашања и совети поврзани со здравиот начин на исхрана :)
   
  На meme21 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.571
  Допаѓања:
  51.857
  Пол:
  Женски
  Тоа веќе се прави во морална поддршка, а и може да се праша во соодветната тема за диетата. :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.