1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Прашања околу сервер

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од Sahlene, 17 јули 2016.

 1. Sahlene

  Sahlene Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 ноември 2015
  Пораки:
  910
  Допаѓања:
  1.215
  Пол:
  Женски
  Дали некој од вас знае да ми каже што значи there was a problem with communicating with server. Try again later?
  Значи направив google acount, симнав 5 игри и сега кога сакам да се вклучам од таблетот на гугл, не сака. А, кога се вклучам на гугл си го има она сајн ин а, кога сакам да се влучам преку таблетот, не може, ми го дава ова погорното што го напишав. Или пак треба да се направи конфигурација на таблетот?