1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Прашања..

Дискусија во 'Канта' започната од TweetyxP, 14 јануари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. TweetyxP

  TweetyxP Активен член

  Се зачлени на:
  30 декември 2012
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  28
  Ја отворив темава бидејќи некој шо сака да праша нешто сигурно би го нашол тука одговорот побрзо,како што гледам на другите теми има многу страни па дали некој ќе го сретне тоа прашање за да го одговорат на некој стварно што му е итно.. па ако не ви се свиѓа може да оди у канта :)
  .. Ја земав од кај другарка лектирата Три метри над небото ( Tres metros sobre el cielo ) ја прочитав ме воодушеви, се е исто напишано како на филмот али има и додадено некој работи што воопшто не ги сретнуваме во филмот, а сакам да ја имам таа книга (мислам да биде моја, не да ја враќам) .. Моето прашање е... Дали ја има по книжари вториот дел, мислам Те посакувам ( Tengo ganas de ti) за да си ги имам двете :D а ми се приближува роденден, и да си искористам од братми :lol: :rofl:
   
 2. kegi22

  kegi22 Активен член

  Се зачлени на:
  24 декември 2012
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  1
  бидејки нема тема сакам да прашам ке пишувам тука. Сакам да прашам дали некој знае каде има некоја жена или маж што гледа било да е на карти или на друго нешто ама да е или велес, штип, кочани ве молам побрзо итно ми е и бројче ако може
   
 3. joelle

  joelle Популарен член

  Се зачлени на:
  25 август 2010
  Пораки:
  1.117
  Допаѓања:
  2.351
 4. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.897
  има ваква тема Општи прашања ....Треба да се направи новите членови да не можат да отварам теми до одреден број на мислења пошто во послдно време кој дошол дупла тема отворил...
   
  На feminium му/ѝ се допаѓа ова.
 5. feminium

  feminium Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 август 2012
  Пораки:
  1.709
  Допаѓања:
  1.739
  Или барем да биде задолжително читањето на правилата!
  Сите отвораат тема(па макар и за банална статија за хороскоп) и мислењата OБАВЕЗНО ги пишуваат на латиница :fubar:
  Сваќам секој мора од некаде да почне и јас сум нова но јас прво го читав форумов па потоа се вклучив :!:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.