1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Прашање....

Дискусија во 'Канта' започната од todoroskaica, 28 септември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. todoroskaica

  todoroskaica Активен член

  Се зачлени на:
  28 септември 2012
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Kako e mozno do sega da sum nemala so nikogo odnosi a sepak deckomi mozi da mi pravi-da recam- squirt(nz izraz na mak.) ???
   
 2. todoroskaica

  todoroskaica Активен член

  Се зачлени на:
  28 септември 2012
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  squirt(opis)- da me zadovoluva vo vaginalniot otvor so negovite prsti...
   
 3. mili4ka123

  mili4ka123 Популарен член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2012
  Пораки:
  1.101
  Допаѓања:
  2.333
  Пол:
  Женски
  Ако добро те разбрав, дечко ти те скинал со прсти, и така те задоволува.. незнам што не ти е јасно тука :D
   
 4. Ilusionist

  Ilusionist Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2012
  Пораки:
  752
  Допаѓања:
  1.912
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.