Прајмер

Дискусија во 'Канта' започната од ванилала, 9 февруари 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ванилала

  ванилала Популарен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2015
  Пораки:
  1.650
  Допаѓања:
  5.231
  Пол:
  Женски
  Каков прајмер за лице користите?
   
 2. Elence93

  Elence93 Популарен член

  Се зачлени на:
  16 декември 2009
  Пораки:
  4.877
  Допаѓања:
  4.255
  Пол:
  Женски
  Прајмер е всушност подлога за шминка на македонски и има таква тема.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.