Првата слика со ликот на вашето бебе

Дискусија во 'Бременост' започната од TheEkaterina, 10 април 2013.

 1. Цвет88

  Цвет88 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 март 2017
  Пораки:
  2.360
  Допаѓања:
  14.847
  Пол:
  Женски
  baby.jpg мајкината убавица :l:
   
  На The_Planner, Sofi.ja, Ava.84 и 24 други им се допаѓа ова.
 2. mssuniquee

  mssuniquee Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 февруари 2015
  Пораки:
  1.134
  Допаѓања:
  22.735
  Пол:
  Женски
  Slika od liceto nemam se krie uste,no od raceto imam :inlove: BEDBA3D4-4834-4338-93CF-F44A6AAB289E.png
   
  На Melinda85, kavadar4anka, eta и 14 други им се допаѓа ова.
 3. manako1

  manako1 Популарен член

  Се зачлени на:
  29 јули 2016
  Пораки:
  2.572
  Допаѓања:
  45.820
  Пол:
  Женски
  IMG_20170510_165652.jpg
   
  На Tedyyy, kavadar4anka, emkaemka и 14 други им се допаѓа ова.
 4. ZAHRA

  ZAHRA Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 октомври 2016
  Пораки:
  900
  Допаѓања:
  12.604
  Пол:
  Женски
  image.jpeg
   
  На Ava.84, kavadar4anka, Skorpija25 и 26 други им се допаѓа ова.
 5. mssuniquee

  mssuniquee Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 февруари 2015
  Пораки:
  1.134
  Допаѓања:
  22.735
  Пол:
  Женски
  :inlove: E07DA968-9982-4C7C-9F89-A10068A9D2CE.jpeg
   
  На Ava.84, kavadar4anka, emkaemka и 19 други им се допаѓа ова.
 6. ZAHRA

  ZAHRA Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 октомври 2016
  Пораки:
  900
  Допаѓања:
  12.604
  Пол:
  Женски
  33 +2 меченце мое :hug::inlove: image.png image.jpeg
   
  На buba4e89, Ava.84, Anjichka и 30 други им се допаѓа ова.
 7. Lejlaah

  Lejlaah Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2018
  Пораки:
  541
  Допаѓања:
  1.094
  Пол:
  Женски
  На Martka, Skorpija25 и ZAHRA им се допаѓа ова.
 8. ZAHRA

  ZAHRA Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 октомври 2016
  Пораки:
  900
  Допаѓања:
  12.604
  Пол:
  Женски
  И вие ќе пораснете уште малку па ќе ве видиме:inlove:.Срценца малечки :angel:
   
  На Lejlaah му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Petra777

  Petra777 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2015
  Пораки:
  2.523
  Допаѓања:
  28.990
  Пол:
  Женски
  Awwww ....:inlove:
   
  На mal.ecka му/ѝ се допаѓа ова.
 10. SofiMar_

  SofiMar_ Популарен член

  Се зачлени на:
  5 октомври 2016
  Пораки:
  1.873
  Допаѓања:
  51.351
  Пол:
  Женски
  20180206_230443.jpg
  Грашоче. :D Првата слика. :inlove:

  20180206_225633.jpg
   
  Последна измена: 7 февруари 2018
  На buba4e89, Ava.84, stevemila и 23 други им се допаѓа ова.
 11. Kitten

  Kitten Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.933
  Допаѓања:
  37.049
  Пол:
  Женски
  Десно-првата ќерка, лево-втората ќерка, двете во 22 недела. Ко јајце на јајце! :D
  sketch-1517992555424.jpg
   
  На buba4e89, Ava.84, lackygirl и 29 други им се допаѓа ова.
 12. irena.1

  irena.1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 ноември 2012
  Пораки:
  4.088
  Допаѓања:
  20.529
  Пол:
  Женски
  Кога ја отворив темава ми се вратија спомените дур бев бремена.
  Еве ги моите ѕверчиња, дур спијат. Кога се родија воопшто не личеа како на ехото.
  2018-02-07_13.22.29.jpg
   
  На buba4e89, victoria, Ava.84 и 22 други им се допаѓа ова.
 13. Bebence01

  Bebence01 Активен член

  Се зачлени на:
  4 октомври 2017
  Пораки:
  165
  Допаѓања:
  410
  Пол:
  Женски
  Буцка моја
   

  Прикачени фајлови:

  На buba4e89, Melinda85, stevemila и 13 други им се допаѓа ова.
 14. Luna91

  Luna91 Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јули 2013
  Пораки:
  1.701
  Допаѓања:
  8.713
  Темава е љубов :inlove:
  Ете ја и првата слика од фацулето на мојата кукла. Како лета времето. Веќе 6 месеци ги бацувам овие обравчиња:inlove:

  IMG_20180208_104246_972.JPG
   
  На buba4e89, victoria, Ava.84 и 23 други им се допаѓа ова.
 15. BabyStyle

  BabyStyle Популарен член

  Се зачлени на:
  29 јуни 2010
  Пораки:
  445
  Допаѓања:
  7.738
  Неможев да замислам тогаш кога ми го дадоа сликичево, дека љубовта на мојот живот уште не е родена. За ова човече и жива би горела. Те сакам мама повеќе од се на овој свет 20180208_111834.png
   
  На buba4e89, victoria, Ava.84 и 16 други им се допаѓа ова.
 16. DuchessAnn

  DuchessAnn Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јуни 2016
  Пораки:
  1.215
  Допаѓања:
  5.698
  Пол:
  Женски
  IMG_2018-01-18_16-49-42.JPG
   
  На buba4e89, victoria, Emma2 и 23 други им се допаѓа ова.
 17. miss-bootylicius

  miss-bootylicius Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2011
  Пораки:
  592
  Допаѓања:
  8.653
  Sinko moj 27 ma nedela received_10156489431379216.jpeg
   
  На buba4e89, victoria, cresa-jagoda и 11 други им се допаѓа ова.
 18. kavadar4anka

  kavadar4anka Популарен член

  Се зачлени на:
  18 ноември 2012
  Пораки:
  958
  Допаѓања:
  4.364
  Пол:
  Женски
  Ќере на мама :l: 20191130_130108.jpg
   
  На NNK19, buba4e89, victoria и 6 други им се допаѓа ова.
 19. Anomis11

  Anomis11 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2019
  Пораки:
  261
  Допаѓања:
  862
  Пол:
  Женски
  Сонцето мое :sun::inlove: Бевме 28+4 на последната фотосесија од која ја имаме сликичкава :D
   

  Прикачени фајлови:

  На buba4e89, victoria, Ava.84 и 7 други им се допаѓа ова.
 20. Tedyyy

  Tedyyy Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јули 2015
  Пораки:
  229
  Допаѓања:
  2.451
  Пол:
  Женски
  IMG_20191015_180508.jpg
  Прстите во устето:lol:
  23+3 сме овде,околу 500 грама.
   
  На buba4e89, Ava.84, cresa-jagoda и 1 друга личност им се допаѓа ова.