1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Прва бременост по природен пат, втора со ин витро

Дискусија во 'Бременост' започната од Bela roza, 15 март 2020.

 1. Bela roza

  Bela roza Нов член

  Се зачлени на:
  15 март 2020
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Zdravo nova sum ovde,sakam da prasam dali nekoj imal ista slucka kako mojata,jas imam veke 1 dete 7god,prva bremenost bez problem od orva ostanav bremena,e sega za vtoro veke 4godini bez uspeh,4inseminacii bez uspeh,i morav da probam so in vitro eve utre ke se izvrsi transverot na 5iot den,pa sakam da prasam dali ima nekoja ima so uspeh od prvo in vitro