1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Прва и последна песна во мобилниот

Дискусија во 'Музика' започната од ColoursOfTheRainbow, 17 септември 2013.

 1. ColoursOfTheRainbow

  ColoursOfTheRainbow Популарен член

  Се зачлени на:
  23 март 2012
  Пораки:
  1.187
  Допаѓања:
  2.408
  Пол:
  Женски
  Слично не најдов, ако е дупла или сл. може канта :D
  Насловот кажува. Голем дел од нас имаме песни и во телефонот т.е. мобилниот. Која ви е прва и која ви е последна песна во мобилниот? Ако некој нема песни во мобилниот може да стави и прва и последна од листата песни од компјутерот ;)
  На мене прва ми е
  http://www.youtube.com/watch?v=BW3dY_G8Xt0
  а последна
  http://www.youtube.com/watch?v=cN4fNaUAMbA
  :D
   
 2. theowndemon

  theowndemon Форумски идол

  Се зачлени на:
  17 септември 2013
  Пораки:
  10.227
  Допаѓања:
  129.843
  Пол:
  Женски
 3. Elena69221

  Elena69221 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 август 2011
  Пораки:
  2.352
  Допаѓања:
  3.509
  Пол:
  Женски
 4. SweetChild

  SweetChild Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2012
  Пораки:
  1.597
  Допаѓања:
  2.987
  Пол:
  Женски
 5. MandyLane

  MandyLane Популарен член

  Се зачлени на:
  9 август 2011
  Пораки:
  2.665
  Допаѓања:
  11.836
  Пол:
  Женски
  прва: Radiohead - Karma Police
  последна: Placebo - The Bitter End
   
 6. Witchy-style

  Witchy-style Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2012
  Пораки:
  684
  Допаѓања:
  3.788
  Пол:
  Женски
  Прва е Avicii-Wake me up
  Последна Swedish House Mafia-Don;t you worry child :)
   
 7. ColoursOfTheRainbow

  ColoursOfTheRainbow Популарен член

  Се зачлени на:
  23 март 2012
  Пораки:
  1.187
  Допаѓања:
  2.408
  Пол:
  Женски
  "Don't you worry child" me gusta :D
   
 8. anngelique

  anngelique Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јуни 2010
  Пораки:
  843
  Допаѓања:
  478
  Прва: Eric Clapton - Layla
  Последна: Владо Јаневски - И тогаш некоја будала
   
 9. Nimphadora

  Nimphadora Активен член

  Се зачлени на:
  29 мај 2013
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  2 Pac Close my eyes - Тоше - Твоите бакнежи на моите бели кошули
   
 10. cheetah.girl

  cheetah.girl Популарен член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2012
  Пораки:
  1.620
  Допаѓања:
  1.415
  A lalalala long - Bob Marley
  Voodoo - Godsmack
   
 11. Kaley

  Kaley Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јуни 2013
  Пораки:
  1.045
  Допаѓања:
  2.897
  Пол:
  Женски
  Adele- Rolling in the Deep
  Сашо - Пијан и млад
   
 12. HappyOne

  HappyOne Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 септември 2010
  Пораки:
  150
  Допаѓања:
  77
 13. Rama

  Rama Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 декември 2011
  Пораки:
  4.525
  Допаѓања:
  47.807
  Пол:
  Женски
  Цеца- Да раскинем с њом
  Цеца-Расуло.... Цеца си е Цеца :lol:
   
 14. axl-babe

  axl-babe Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2013
  Пораки:
  450
  Допаѓања:
  576
  Kiss- I was made for loving you
  Nirvana- You know you're right
   
 15. Dog-lover

  Dog-lover Популарен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2013
  Пораки:
  1.510
  Допаѓања:
  3.743
  Пол:
  Женски
  Mia san Mia 8)
  Armin van Buren- Drowning :)
   
 16. Butterfly-Girl

  Butterfly-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2013
  Пораки:
  950
  Допаѓања:
  509
  Пол:
  Женски
  Shakira-Hip's don't lie
  Passenger-Let her go
  :)
   
 17. Primadonna

  Primadonna Популарен член

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  1.341
  Допаѓања:
  2.163
  Пол:
  Женски
  прва - Avicii - Wake me up
  последна - Wiz Khalifa ft. The Weeknd - Remember You
   
 18. something

  something Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2011
  Пораки:
  341
  Допаѓања:
  194
 19. mileystar

  mileystar Популарен член

  Се зачлени на:
  10 декември 2011
  Пораки:
  741
  Допаѓања:
  2.102
  Пол:
  Женски
  прва: all i need-within temptation
  последна: wrecking ball-miley cyrus :)
   
 20. Barca-Gril

  Barca-Gril Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2013
  Пораки:
  870
  Допаѓања:
  925
  Пол:
  Женски