Прва песна која ја слушнавте денес

Дискусија во 'Канта' започната од Barca-Gril, 8 септември 2013.

 1. Barca-Gril

  Barca-Gril Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2013
  Пораки:
  869
  Допаѓања:
  924
  Пол:
  Женски