1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Прва петорка (Quintuplets)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од Umbrella22, 21 ноември 2012.

 1. Umbrella22

  Umbrella22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  3.951
  Допаѓања:
  33.917
  Пол:
  Женски
  Мислам дека нема ваква тема.....
  Ја гледа ли некој серијава, мене ми е доста интересна
  Боб Чејс и Керол Чејс се родители на пет деца - тинејџери, нивната работа не е воопшто лесна, секојневно се справуват со згодите и незгодите на своите деца.
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На mileystar му/ѝ се допаѓа ова.
 2. TinaM25

  TinaM25 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 декември 2009
  Пораки:
  229
  Допаѓања:
  40
  Пол:
  Женски
  Прва петорка (Quintuplets)... FoxLife

  Ја гледам серијава кога ќе ја начекам на Фокслајф, и не сум нешто воодушевена, но никогаш не сум сменила канал додека трае што значи ... :^) Добра серија, а омилен лик ми е Пирс. Многу е сладок и откачен до даска :D
   
  На mileystar му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Umbrella22

  Umbrella22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  3.951
  Допаѓања:
  33.917
  Пол:
  Женски
  Ја прекинаа серијава |( наместо неа сега гледам дека има некоја нова, видов нешто од неа и не ми се допаѓа.. многу е глупава новата серија |(
  [​IMG]
   
 4. BlackSwan5

  BlackSwan5 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2011
  Пораки:
  2.765
  Допаѓања:
  3.558
  Од тоа што го имам загледано, интересна е.
  Ама не е нешто ново или оригинално, но всушност сите ситкоми и се слични. Имаше доста смешни моменти, особено таа плавата од сестрите ми е најсмешна :).

  А и оваа погоре што сте ја ставиле не е воопшто лоша. Малку почуден хумор ама мене и таа ми е интересна. Има далеку поглупави.
   
 5. The.Princess

  The.Princess Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2012
  Пораки:
  281
  Допаѓања:
  146
  Интересна ми беше стварно, без пропуштање ја гледав и ств. ме знаеше да ме насмее.. Една од ретките серии.. :$