1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Првиот бакнеж. Добро или лошо искуство? :)

Дискусија во 'Канта' започната од a29, 12 март 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. a29

  a29 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 март 2011
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  3
  Јас сеуште се немам бакнато со момче. Осмо одделение сум, и до сега имам „бапнато корпи“ на многу деца, но сите тие некако.. не ми беа за прв пат. Доколку веќе се имав смувано,со некои од нив можда.. но за прв пат не. Е сега има едно момче што навистина ми се допаѓа.Дечкото е премија,и 100% му се допаѓам.. И за него сум сигурна,но немам разговарано со него за тоа,а не ни планирам. Не се срамам од тоа,но сепак не сме за таков муабет :D А он е доста искусен.. паа се што барам од вас е да ги споделите вашите искуства со мене. Секако доколку сакате :)

  Ајде раскажете ми го и тоа искуство, јас сум тука да ве ислушам. И секако да ми помогнете во изборот :)


  (доколку има ваква тема,слободно бришете)
   
 2. Tenkai

  Tenkai Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  2.316
  Допаѓања:
  1.904
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.