1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Првиот бакнеж

Дискусија во 'Канта' започната од petkovska97, 6 април 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. petkovska97

  petkovska97 Активен член

  Се зачлени на:
  5 април 2012
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  0
  Гледам дека нема тема за првиот бакнеж па реков да отворам :)
  Каков ви беше првиот бакнеж ? :)
   
 2. INSIDIOUS

  INSIDIOUS Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јули 2011
  Пораки:
  705
  Допаѓања:
  512
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.