Првиот пат со крв или не?

Дискусија во 'Секс' започната од malecka15, 27 ноември 2009.

 1. wannaBeMomma

  wannaBeMomma Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 декември 2013
  Пораки:
  6.471
  Допаѓања:
  34.251
  Не си скината :rofl:
   
  На joy1 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  16.503
  Допаѓања:
  245.412
  Пол:
  Женски
  бегај ма..проблем имав
  не ми веруваа дека сум невина :D
   
  На Kimberly11, Feminka22 и wannaBeMomma им се допаѓа ова.
 3. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  12.744
  Допаѓања:
  22.579
  Пол:
  Женски
  Исто и мене. :lol: На моменти го зафркавам маж ни. Нека пукне од мака. :rofl:
   
  На cavalli и hermosa им се допаѓа ова.
 4. andonna

  andonna Нов член

  Се зачлени на:
  10 јуни 2018
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  7
  Пол:
  Женски
  jas se skinav pred 2 dena na odmor i skoro da nemav ni kapka krv a ni bolki taka da nemora da ima krvarenje
   
 5. Swiftie.forever

  Swiftie.forever Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јули 2015
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  31
  Пол:
  Женски
  Девојки незнам точно во која тема да поставам прашање но тука ќе ви се обратам.. Јас до сега сум немала односи но со дечко ми практикуваме петинг. Пред некоја вечер ја загреавме атмосферата тој употребуваше прсти и јас бев доста влажна целиот чин помина убаво но после 15мин бев во wc и приметив обилна лочка на крв. Помислив циклус дека е но само 16 дена поминаа од последниот. После 2 дена крварење немаше како вообичаено но само дамки црвени крв..Влошките така ги фрлав. Читав за кинење на хименот можно ли е да се случило тоа? Не почувствував ни момент болка.. Дали кинењето на химен значи губење невиност? Знам дека некои имат еластичен химен може да се скине при спортување.. Според мене додека не осетиш полов орган во себе наједноставно кажано сеуште си девица или грешам? Совет ве молам.. :( Зошто сакам да помине уште малку време да почекам.
   
 6. IM.TMKQ

  IM.TMKQ Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 јануари 2014
  Пораки:
  2.797
  Допаѓања:
  21.870
  Пол:
  Женски
  Хименот и со прсти се кине. Не мора да почувствуваш голема болка, но штом имало крв најверојатно е скинат.
   
  На candy.cane, WildMk, buba4e89 и 2 други им се допаѓа ова.
 7. marchi-cool

  marchi-cool Популарен член

  Се зачлени на:
  23 април 2017
  Пораки:
  5.185
  Допаѓања:
  10.375
  Пол:
  Женски
  а зошто не појдеш на гинеколошкожи преглед да провериш?
   
 8. Feminka22

  Feminka22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 декември 2014
  Пораки:
  5.113
  Допаѓања:
  17.277
  Пол:
  Женски
  Без крв и без болка :P
  Само убаво осетив :lol: ]:)
   
  На candy.cane и WildMk им се допаѓа ова.
 9. Lizzie

  Lizzie Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јули 2016
  Пораки:
  212
  Допаѓања:
  491
  Пол:
  Женски
  Болки маалце а крв ич
   
  На WildMk му/ѝ се допаѓа ова.
 10. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  12.570
  Допаѓања:
  124.606
  блазе си ти!
  Мене првиот пат не ме болеше многу, ама вториот и третиот (обид), попо-прле го видов.
  После тоа, 3 месеци не давав да ме чепни.
   
  На candy.cane и Feminka22 им се допаѓа ова.
 11. Ciel

  Ciel Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јануари 2019
  Пораки:
  352
  Допаѓања:
  1.828
  Пол:
  Женски
  Ни болка, ни крв
   
 12. Monna.Monna

  Monna.Monna Популарен член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2010
  Пораки:
  3.402
  Допаѓања:
  7.563
  Пол:
  Женски
  Може си прокрварела од некоја друга причина, хименот е подлабоко за да успее со прсти а и крварењето од кинење не е обилно.

  Јас инаку ни капка крв немав и до ден денес не сум имала...
   
 13. IM.TMKQ

  IM.TMKQ Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 јануари 2014
  Пораки:
  2.797
  Допаѓања:
  21.870
  Пол:
  Женски
  Може и со прсти, не е толку длабоко.
  Секој крвари различно, некоја може воопшто да нема крв, некоја може и пообилно да има.
   
  На candy.cane и WildMk им се допаѓа ова.
 14. FVP

  FVP Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 септември 2018
  Пораки:
  261
  Допаѓања:
  802
  Пол:
  Женски
  Да, хименот ти е оштетен, или како сакаш наречи го. Инаку што подразбираш под невиност? Се освен вагинална пенетрација? аха...
   
  На Biny му/ѝ се допаѓа ова.
 15. cavalli

  cavalli Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 март 2016
  Пораки:
  461
  Допаѓања:
  962
  Пол:
  Женски
  Со крв, болки. И вториот пат и третиот пат. :sweat:
   
  На makedon81 и WildMk им се допаѓа ова.
 16. Adorabela

  Adorabela Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2019
  Пораки:
  363
  Допаѓања:
  1.368
  Пол:
  Женски
  So krv.Posle cinot dva-tri dena krvarev i imav bolki.
   
 17. Mollami

  Mollami Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 февруари 2019
  Пораки:
  122
  Допаѓања:
  225
  Пол:
  Женски
  ako te skinal so prsti normalno deka nema da iskrvaris momentalno, kamo jas da sum skinata so prsti srekja, direktno so kur i carsavite, spalnata se lom, kako svinja da koljal a ne kako da skinal devojce hahaba
   
 18. Mari92

  Mari92 Активен член

  Се зачлени на:
  8 јуни 2019
  Пораки:
  26
  Допаѓања:
  12
  Пол:
  Женски
  Vaka da ve prasam site imate razlicno mislenje znaci jas vaka da ve prasam kolku so imam citano i imam sikustvo ama sepak i ginekologot kazuva razlicno bev kaj edna od najdobrite ginekolozi obicno site razlicno kazuvaat, koa imav 18 godini imav edno momce imavme odnosi ama toa bese mn odamna pred dpbri 7 8 godini ne se sekavam probavme da imame odnosi ne ponese strasta ama imav mn bolki ama skroz negoviot penis ne vleze ama ne iskrvariv mn nekolku kapki taka edna mala damka poslem dolgo vreme resiv da nemam decko oti bev mn razocarana poslem dolgo vreme imav odnosi a imav bolki a nemav krv probuvavme mn pati bev stegnata obicno se zacudiv mn so nemase krv. ne sum mn seksualno aktivna osven so sum imala odnosi so moite deckovci. i sea duri treat pat imav odnosi minatiot pat mislam minatiot mesec menstruacijata mi doe na 17 mi traese edna nedela kako i normalna mestruacija , no sea vo maj koa imav odnosi posledniov mesec maj imav na 9 ti imav mn krvarenje dalie toa e menstruacijata da sum ja predizvikala da mi doe porano pri seksualen odnos i poslem toa imav normalno edna neela menstruacija koj ke mi kaze soe rabotata
   
 19. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  15.468
  Допаѓања:
  129.907
  Пол:
  Женски
  Ако гинеколог не знаел да ти каже што е тоа што ти се случило, од каде би знаеле ние на форумов?
   
  На WildMk му/ѝ се допаѓа ова.
 20. Mari92

  Mari92 Активен член

  Се зачлени на:
  8 јуни 2019
  Пораки:
  26
  Допаѓања:
  12
  Пол:
  Женски
  Mozebi imal nekoj slicna sitoacija kako mene
   
  На WildMk му/ѝ се допаѓа ова.