1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Првиот пат со крв или не?

Дискусија во 'Секс' започната од malecka15, 27 ноември 2009.

  1. natasaltd

    natasaltd Истакнат член

    Се зачлени на:
    2 април 2010
    Пораки:
    51
    Допаѓања:
    48
    mislev na toa nema krvovi i sl pa u princip ne sum skinata,znaci nevina:)))))abe se zezam,ti epten seriozno svati....
     
  2. Hipica

    Hipica Форумски идол

    Се зачлени на:
    31 декември 2009
    Пораки:
    14.369
    Допаѓања:
    14.818
    :D :D Абе ако, си прашувам јас. Сакам се јасно да ми биде :D
     
  3. Bright

    Bright Популарен член

    Се зачлени на:
    25 ноември 2009
    Пораки:
    2.547
    Допаѓања:
    5.516
    Искрено и мене чудно ми падна.. :o :lol:
    Течењето на крв не означува дали си или не си невина.
    Кога тој е во тебе.. готово е. :lol:
     
  4. Barbie.Girl

    Barbie.Girl Истакнат член

    Се зачлени на:
    29 март 2010
    Пораки:
    4
    Допаѓања:
    1
    Ни кај мене немаше нешто многу крв :) онака ептеннн малце и тоа не црвено онака да протече него дамки розеви имав :) не мора да има сите се различни :D
     
  5. yummy

    yummy Истакнат член

    Се зачлени на:
    14 април 2010
    Пораки:
    319
    Допаѓања:
    49
    Јас воопшто не крварев, нити пак ме болеше нешто. И толку ми олесна што и јас сум една од тие кои не мораат да поминуваат низ *тоа* ;)
     
    На Primadonna му/ѝ се допаѓа ова.
  6. budala.sum-pa.sto

    budala.sum-pa.sto Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 март 2010
    Пораки:
    565
    Допаѓања:
    199
    ептен малце само на кондомот, ама бев ептен опуштена :D
     
  7. free

    free Истакнат член

    Се зачлени на:
    27 јануари 2010
    Пораки:
    1.526
    Допаѓања:
    74
    hehehe, aj da se potsetam i jas na ova... :rofl:
    mene pa mi tecese bajagi krv i prviot pat a i vtoriot... imase krv i na mene, i na carsafot no i kaj decko mi...
    taka da kaj sekoj razlicno e...
     
  8. najubava2010

    najubava2010 Популарен член

    Се зачлени на:
    19 април 2010
    Пораки:
    1.619
    Допаѓања:
    4.653
    vaka prvin ke vi kazam za deckovcite na koi im e mnogu bitno dali e prv ili ne....toa e mnogu spored mene nenoramalno mislenje zasto kako sto on si imal svoj zivot pred toa taka i nie moze da imame nekoj.Ne znaci ako so nekoj ima seks so toj treba da ostanes cel zivot,nikogas ne zneaeme sto ne ceka i sto moze da se desi.
    A sto se odnesuva na prviot pat mene me bolese a krv nemase ni kapka i so deckoto imav redovni odnosi skoro godina i nesto no ne idese vrskata tuku toj bese mn ljubomoren i eden od tie koj znaese da prefrli deka ne e prv i raskinavme.6 meseci posle toa jas fativ drug decko so nego prv pat koga imav odnos koa vlagase isto ko prv pat da mi bese pak me bolese samo sto krv nemase...i segasniot decko so koj sum sea poveke bi sakal da e so devojka koja e veke skinata otkolku nekoja nevina zasto ne bi sakal da i gi trpi site kaprici "ke me boli,pa kako,pa krv,me sakas li".i se slozuvam so nego zasto seksot ne e pricina za da sakas nekoj nitu nevinosta treba nekoj da te ispolnuva a seksot e samo potreba na covekot isto kako i potreba za jadenje i spienje,zatoa vasite deckovci dobro spremete gi ako e prv nemora da znaci deka ke bide i posleden...
     
  9. doktorka-an

    doktorka-an Истакнат член

    Се зачлени на:
    2 мај 2010
    Пораки:
    1.078
    Допаѓања:
    344
    да имаше крв на кондомот и на чаршавот малку и јас цела испаничена чаршавот со мене и директно дома кај мама во перлна да се пер па го вратив кај дечко ми :D :D :D абе смешки сега се смеам за тоа
     
  10. Lizalka

    Lizalka Истакнат член

    Се зачлени на:
    29 јануари 2010
    Пораки:
    2.004
    Допаѓања:
    93
    Девојко, како е можно да си свршила а да не си скината? Ако мислиш на вагинален оргазам?? што ако немало крв? :^) :^) :^)

    Да не бидам оф топик, исто и кај мене немаше ни капка крв, на ништо, дури вака коа читам или кога ке ми кажат толку многу крв, па дури и следните неколку пати чудно ми е :P :wasntme:
     
  11. Wikichka

    Wikichka Истакнат член

    Се зачлени на:
    17 јуни 2010
    Пораки:
    3
    Допаѓања:
    1
    Абре девојќиии ... мн сум љубопитна во врска со оваа те, првиот пат многу крв има или ... онака .. ? ;)))
     
  12. Lizalka

    Lizalka Истакнат член

    Се зачлени на:
    29 јануари 2010
    Пораки:
    2.004
    Допаѓања:
    93
    Зависи кај кого како, секој организам е различен...
    кај мене на пример немаше воопшто :rock:
     
  13. annnni

    annnni Популарен член

    Се зачлени на:
    27 март 2010
    Пораки:
    3.025
    Допаѓања:
    646
    кај мене крв како да ме заколиле....а типката баш таа вечер во бела сукна....ц ц ц .....
     
  14. maleckata.22

    maleckata.22 Истакнат член

    Се зачлени на:
    4 јуни 2010
    Пораки:
    159
    Допаѓања:
    17
    Јас крварев до 3тиот пат.Но секој пат се помалце.Првиот имаше многу вториот така така и третиот малце и не беше крв него ко розеникава течност.Зависи од организамот и колку ти е растеглив хименот.Мене на гинеколог ми рекоа дека сум крварела толку заради хименот зошто од мала спортувам и премногу ми бил растеглив.
     
  15. garudamon

    garudamon Истакнат член

    Се зачлени на:
    6 мај 2010
    Пораки:
    164
    Допаѓања:
    61
    Мене ме интересира дали некој има доживеано оргазам на првио однос, или се е болешки? Има ли се десено на некој да му е било убаво да е уживал??
     
    На JessieT му/ѝ се допаѓа ова.
  16. Lizalka

    Lizalka Истакнат член

    Се зачлени на:
    29 јануари 2010
    Пораки:
    2.004
    Допаѓања:
    93
    Хахаха леле ани мрднато едно ме изнасмеа :D :D :D
     
  17. katka-slatka

    katka-slatka Истакнат член

    Се зачлени на:
    15 мај 2010
    Пораки:
    296
    Допаѓања:
    47
    Првиот пат не,ама затоа вториот бевме поопуштени и тој плати и за првиот... ;)
     
  18. Wind

    Wind Истакнат член

    Се зачлени на:
    17 јуни 2010
    Пораки:
    76
    Допаѓања:
    28
    Кај мене немаше ни најмалку крв за време на случувањето... Имаше сабајлето неколку капки на гаќите...
     
  19. Butterfly87

    Butterfly87 Истакнат член

    Се зачлени на:
    19 февруари 2010
    Пораки:
    445
    Допаѓања:
    634
    Пол:
    Женски
    Сите сме различни, јас имав првиот и вториот пат, но после извесно време раскинав со тој дечко и немав некој период дечко, потоа си најдов и после кога имавме секс мене пак ми течеше ;)
    на другарка ми цела недела и течеше :worried:
     
  20. girl27

    girl27 Истакнат член

    Се зачлени на:
    8 јули 2010
    Пораки:
    5
    Допаѓања:
    0
    problem

    zdravo na site :) ,novozacleneta sum i sakav da ve prasam za eden moj problem :
    posleden pat koga imav seks so decko mi po okolu 2-3 casa (po seksot) na gakickite imav krv,ne znam vo sto e problemot i mnogu sum isplasena prv pat mi se slucuva vakvo nesto,pred samo 2 dena mi bese pominala menstruacija i eve veke dve nedeli se cuvstvuvam kako da ke mi dojde ( menzis )mi se due stomako no ne krvarev posle toa ve molam pisete mi sto moze da e... se plasam premnogu da ne e nesto seriozno...