1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Први април

Дискусија во 'Канта' започната од aannnaa, 27 март 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. aannnaa

  aannnaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 март 2011
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  девојки се ближи први април, а незнам како да се преправам.. ве молам за помош.. најмногу би сакала да нацртам нешто на лицето и да облечам нешто соодветно, можете да оставите и слики. Ви благодарам :)
   
 2. Tenkai

  Tenkai Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  2.316
  Допаѓања:
  1.904
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.