1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Првото милениче на вашето дете

Дискусија во 'Канта' започната од Papillon.Papi, 19 март 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Papillon.Papi

  Papillon.Papi Популарен член

  Се зачлени на:
  5 октомври 2013
  Пораки:
  3.240
  Допаѓања:
  9.692
  Пол:
  Женски
  Дали мислите дека е добро да му се зема миленик на вашето дете? На колку години сметате дека вашето дете е спремно за сопствено милениче?
  Според мене, ако децата растат со миленици или чуваат едно, сметам дека ќе бидат поодговорни, а исто така и имунитетот ќе им се зголеми. Јас моето прво милениче го добив на 2 години. Папагалче беше, розенколс. Од тогаш растев со папагали, риби, водоземни желки, хрчаци и мачки.
  Ако има слична тема, канта и клуч. :hai:
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.042
  Допаѓања:
  55.875
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.