1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Првото официјално запознавање со неговите родители

Дискусија во 'Канта' започната од molikaMk, 29 јуни 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. molikaMk

  molikaMk Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 февруари 2012
  Пораки:
  258
  Допаѓања:
  2.208
  Драги феминки, после колку време вашиот дечко/сопруг официјално за првпат ве запозна со неговите родители? Како се чувствувавте, дали имавте трема, како тие се однесуваа кон вас, и за што разговаравте?... :) Споделете ги со нас вашите искуства, што и како било, баш би сакала да слушнам разни мислења...


  Ако случајно има ваква тема (јас досега немам сретнато)
  се знае клуч
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.509
  Допаѓања:
  58.870
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.