1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Првото сексуално искуство.

Дискусија во 'Канта' започната од ElEoNoRa1, 28 мај 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ElEoNoRa1

  ElEoNoRa1 Активен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2012
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  8
  Кога и каде било вашето прво сексуално искуство? :) :)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.094
  Допаѓања:
  61.987
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.