1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Првут или што?

Дискусија во 'Канта' започната од Vikita, 6 септември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Vikita

  Vikita Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 август 2011
  Пораки:
  68
  Допаѓања:
  67
  Значи вака некња пред некој ден забележав во косата т.е главата некои бели топченца дали е тоа првут не е сигурно ама незнаев како да го напишам насловот :) Дали сте имале ваков случај и ако знаете што е ова бтв користам palmolive шампон ... Фала однапред :)
   
 2. swrcii

  swrcii Нов член

  Се зачлени на:
  1 јули 2010
  Пораки:
  723
  Допаѓања:
  270
  и јас го користам овај шампон но воопшто не сум задоволна пробај да го смениш со Head&Shoulders против пртвут и пиши ни :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.