1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Прв Роденден

Дискусија во 'Канта' започната од Malesia, 18 јуни 2021.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Malesia

  Malesia Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 април 2020
  Пораки:
  1.250
  Допаѓања:
  2.382
  Пол:
  Женски
  Идеи за Прв Роденден? Како сакате да го прославите, со многу гости или малку. Каде?
  -Слики од кетеринг
  Итн...
   
 2. Dance27

  Dance27 Популарен член

  Се зачлени на:
  14 ноември 2018
  Пораки:
  878
  Допаѓања:
  3.138
  Пол:
  Женски
  На Malesia му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.