1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Прв ден во средно..

Дискусија во 'Канта' започната од Minareli, 26 август 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Minareli

  Minareli Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2012
  Пораки:
  121
  Допаѓања:
  19
  Мислам дека ваква тема ќе ни биде од корист :)
  Како помина вашиот прв ден во средно. Што носевте, брзо се спријателивте....
  Зошто еве јас сега сум за прва и искрено ми е еМНОГУУУ страв. Што да облечам, што да очекувам....
  Мислам дека на многу ќе ни помогнете :$
  Се што е поврзано со средно може да споделите, наставниците какви се, во кое средно, децата, материјалот за учење, што да носиш, како да се однесуваш.... СЕ
  :*
  Не најдов друга ваква тема, ако има слободно избришете ја :)
   
 2. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  5.531
  Допаѓања:
  34.902
 3. Natali.3

  Natali.3 Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 септември 2013
  Пораки:
  5.739
  Допаѓања:
  54.550
  Пол:
  Женски
  Никој не знеав ии :tmi: ми беше мн страм, ама за неколку дена лом беше во класооо!!! :rofl:
   
 4. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  5.531
  Допаѓања:
  34.902
  Излезе еден од класните и рече "ајде тие што треба да сте за прво одделение дојдете тука" :lol: Инаку беше баш супер, како за прв ден, ептен лежерно и кул.
   
 5. Umbrella22

  Umbrella22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  3.951
  Допаѓања:
  33.917
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.