Прв и последен.

Дискусија во 'Канта' започната од Sofija099, 3 август 2018.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Sofija099

  Sofija099 Активен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2018
  Пораки:
  70
  Допаѓања:
  100
  Пол:
  Женски
  Девојкии не ги разгледав баш темите ако има ваква тема веднаш нека "лета" оваа. Што мислите за еден партнер цел живот? Познавам парови кои денес се во брак но колку немат одено со други додека се биле во врска не знам баш...:(
   
 2. Joi

  Joi Популарен член

  Се зачлени на:
  6 август 2014
  Пораки:
  605
  Допаѓања:
  1.989
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.