1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Прв однос

Дискусија во 'Канта' започната од colgate, 13 ноември 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. colgate

  colgate Нов член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2016
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Машки
  Имав однос со девојками.Неа и беше првпат и мене ми беше..И од кога се деси се тоа ,виде крв на гајките (Што е нормално),али почна да паничи ,да плаче...дајте некој совет како да ја утешам
   
 2. Bozica1980

  Bozica1980 Форумски идол

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  6.703
  Допаѓања:
  252.529
  Пол:
  Женски
  Купи и чоколадо и цвеќе :f: :l:
   
  На elimkd, LUCERKA и VivienLeigh им се допаѓа ова.
 3. DeepBlue

  DeepBlue Популарен член

  Се зачлени на:
  21 мај 2011
  Пораки:
  758
  Допаѓања:
  1.097
  купи и мече и чоколадо :hug:а она тебе нека ти ги даде гаќите, закачи ги на жица, ред си е ред
   
  На irenadaniel, glosipgirl, sparklie и 7 други им се допаѓа ова.
 4. InWonderland

  InWonderland Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 мај 2016
  Пораки:
  284
  Допаѓања:
  420
  Пол:
  Женски
  Кажи и да го уклучи најпрво мозокот, а не одма да ги шири нозете и ќе видиш одма како ќе се смири.
  Успат нека читне по интернетов нешто нешто во врска со првиот полов однос и така.
   
  На elimkd и Summerlover им се допаѓа ова.
 5. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  5.531
  Допаѓања:
  34.908
  What was she expecting? Виножито? :^) Јас не знам како себе си да се утешам дека еден ден ваквите ќе се размножуваат.
  :d::drunk:
   
  На sj *O*, irenadaniel, purple..m и 6 други им се допаѓа ова.
 6. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  27.169
  Допаѓања:
  177.074
  Пол:
  Женски
  Најдобро да ги урами во рамка за спомен. :rofl:
   
  На DeepBlue му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.