1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Прв пат со кондом

Дискусија во 'Канта' започната од Mawatamwa, 4 февруари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Mawatamwa

  Mawatamwa Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јануари 2011
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Девојки, што мислите, исто е момче да има прв пат со кондом или не?
   
 2. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
  Malatamwa една тема ти споив во интимни прашања и проблеми. Од уште една немаше потреба. Обрати се во таа тема. Оваа ја заклучувам и те замолувам да не отвараш уште една.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.