1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Прв сексуален однос

Дискусија во 'Канта' започната од maci55, 30 август 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. maci55

  maci55 Активен член

  Се зачлени на:
  30 август 2013
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Здраво девојки
  Пред околу 7 месеци ја загубив невиноста , но не потече крв. Имам слушнато дека крварењето може да се случи со наредните сексуални односи бидејќи кај сите девојки хименот не е ист но кај мене сеуште нема ништо. Што вие мислите околу ова?
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.094
  Допаѓања:
  61.987
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.