Прв секс

Дискусија во 'Канта' започната од Angela1996, 31 јануари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Angela1996

  Angela1996 Активен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2012
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  1
  Значи вака, имам 16 години и сеуште не сум имала секс.. немам дечко туку така ме интересира мислењето на поискусните доколку може во кратки црти да ми кажете што, како за првиот секс. фала однапред :D
   
  На ilija31_ му/ѝ се допаѓа ова.
 2. SOVRSENSTVO

  SOVRSENSTVO Популарен член

  Се зачлени на:
  20 септември 2010
  Пораки:
  2.790
  Допаѓања:
  1.545
  Па за почеток фино лепо исчитај ја цела категорија секс и ако нешто не ти е јасно прашај во соодветна тема. Ништо однапред!
   
  На ilija31_ му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.