Прв состанок

Дискусија во 'Канта' започната од fuel, 13 август 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. fuel

  fuel Активен член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2012
  Пораки:
  39
  Допаѓања:
  2
  Што мислите за прв состанок меѓу.. некоја што има 15 години и некој што има 18 години ?
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.729
  Допаѓања:
  5.142
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.