1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Пребарувај

Дискусија во 'За форумот' започната од Cacuvche, 25 јануари 2014.

 1. Cacuvche

  Cacuvche Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2013
  Пораки:
  997
  Допаѓања:
  325
  Пол:
  Женски
  Неколку години како неможам никако преку копчето за пребарај да најдам тоа што ми треба. Дали можеби грешам нешто или кај повеќето е така кога пребарувате да видиме. Доколку проработи копчето ми отвора не теми туку натписи со по едно зборче каде некој случајно го искоментирал. Бараната тема никогаш неможам да ја пронајдам освен ако не потрошам цел час барајќи сама низ темите без копчето. Јас мислам дека тоа копче треба да ти овозможи брзо да дојдеш до бараната тема како што и пишува на копчето а не само да те однесе до некое зборче кое се спомнува.
   
  На LittlePinky му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Flower27

  Flower27 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2012
  Пораки:
  1.525
  Допаѓања:
  4.175
  Пол:
  Женски
  Под тоа Пребарувај има Напредно пребарување стисни на тоа и има дали да бара мислења или теми, во која категорија и сл.
   
  На LittlePinky му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Cacuvche

  Cacuvche Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2013
  Пораки:
  997
  Допаѓања:
  325
  Пол:
  Женски
  Неможам да се снајдам лесно а би требало полесно да се доаѓа до податоците.