1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Превенција и препарати наменети за масна коса

Дискусија во 'Канта' започната од Miss007, 21 јануари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Miss007

  Miss007 Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2011
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  Здраво
  Би ми било драго доколку ги споделите вашите мислења околу превенцијата за заштита на масната коса,како и препаратите кои допринесуваат за нејзина нега.
   
 2. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  3.116
  Допаѓања:
  6.947
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.