1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Преголема поврзаност на мажот со родителите

Дискусија во 'Канта' започната од biciprilep, 20 септември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. biciprilep

  biciprilep Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 септември 2011
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Интересна тема,мислам дека е честа појава......ајде што мислите за ова...
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.