1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Предвидување на иднината-квиз

Дискусија во '„Другата“ наука' започната од hrcace, 21 февруари 2013.

 1. hrcace

  hrcace Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2012
  Пораки:
  559
  Допаѓања:
  160
  http://www.quotev.com/quiz/1180728/I-Wi ... ur-Future/

  Треба да го решите квизот најгоре и ви дава одредено предвидување каква ќе ви биде иднината :D
  На Англиски е :!:
  Добра забава :)

  Ако најдете други вакви ставајте :D
  и не ги сфаќајте овие работи озбилно и да ви каже нешто неубаво само игра е :)
   
 2. LaraSolare

  LaraSolare Популарен член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2013
  Пораки:
  868
  Допаѓања:
  6.616
  Пол:
  Женски
 3. Sara123

  Sara123 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 мај 2011
  Пораки:
  3.278
  Допаѓања:
  2.299
  Пол:
  Женски
  Не знаев како да го постирам ова. :tmi:
  Го направив, но не дека верувам. :lol:
   
  На rici.aaaaa и hrcace им се допаѓа ова.
 4. psychic

  psychic Популарен член

  Се зачлени на:
  23 септември 2012
  Пораки:
  2.360
  Допаѓања:
  1.252
  Пол:
  Женски
  Fate has carefully decided what your future will entail. Both good luck and misfortune will litter your life. I predict a steady flow of money, and a healthy life. You will be relatively happy, with children and many valuable things. But, there will be times when it seems fate is angry with you, or that the gods have dealt you a 'bad hand'. Your death will come unexpectedly, without pain, and your loved ones will mourn for you eternally.
  што зборуваш бе???? :lol: Изгледа спротивно од ова :D
   
 5. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.775
  Допаѓања:
  25.355
  Пол:
  Женски
  Your Future Is Well Balanced
  Fate has carefully decided what your future will entail. Both good luck and misfortune will litter your life. I predict a steady flow of money, and a healthy life. You will be relatively happy, with children and many valuable things. But, there will be times when it seems fate is angry with you, or that the gods have dealt you a 'bad hand'. Your death will come unexpectedly, without pain, and your loved ones will mourn for you eternally.

  Интересно. :D
   
 6. Jule.Sk

  Jule.Sk Популарен член

  Се зачлени на:
  28 мај 2011
  Пораки:
  1.314
  Допаѓања:
  735
  Пол:
  Женски
  Your Future Is Filled With good Fortune.
  I foresee love in your life. You will surrender your heart to a person who will sacrifice themselves to your every whim. You will have many children, and you will be very prosperous. Money will seem to gravitate toward you, and your life will be long and healthy. I predict your death will be of natural causes when you are an elder.]

  Добро е добро е :)
   
 7. Lella

  Lella a blasphemous bitch Член на тимот

  Се зачлени на:
  2 јануари 2013
  Пораки:
  4.967
  Допаѓања:
  27.103
  Пол:
  Женски
  хаха, интересно.. :D
   
 8. Dark-Lady

  Dark-Lady Популарен член

  Се зачлени на:
  6 април 2013
  Пораки:
  559
  Допаѓања:
  908
  I foresee love in your life. You will surrender your heart to a person who will sacrifice themselves to your every whim. You will have many children, and you will be very prosperous. Money will seem to gravitate toward you, and your life will be long and healthy. I predict your death will be of natural causes when you are an elder.
  хах, интересно е ова. :D
   
 9. Angel4eeee

  Angel4eeee Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 февруари 2013
  Пораки:
  529
  Допаѓања:
  336
  Пол:
  Женски
  Your Future Is Filled With good Fortune.
  I foresee love in your life. You will surrender your heart to a person who will sacrifice themselves to your every whim. You will have many children, and you will be very prosperous. Money will seem to gravitate toward you, and your life will be long and healthy. I predict your death will be of natural causes when you are an elder.
  УУУУ добро е :D :D :D
   
 10. VeseliCka

  VeseliCka Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 април 2012
  Пораки:
  55
  Допаѓања:
  116
  Пол:
  Женски
  Your Future Is Well Balanced
  Fate has carefully decided what your future will entail. Both good luck and misfortune will litter your life. I predict a steady flow of money, and a healthy life. You will be relatively happy, with children and many valuable things. But, there will be times when it seems fate is angry with you, or that the gods have dealt you a 'bad hand'. Your death will come unexpectedly, without pain, and your loved ones will mourn for you eternally.

  Чудно!Но горе доле вака си ја замислувам иднината
   
 11. ColoursOfTheRainbow

  ColoursOfTheRainbow Популарен член

  Се зачлени на:
  23 март 2012
  Пораки:
  1.187
  Допаѓања:
  2.408
  Пол:
  Женски
  Исто е и за мене :D
   
 12. AcousticLove19

  AcousticLove19 Активен член

  Се зачлени на:
  1 јули 2013
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  9
  Your Future Is Filled With good Fortune.
  I foresee love in your life. You will surrender your heart to a person who will sacrifice themselves to your every whim. You will have many children, and you will be very prosperous. Money will seem to gravitate toward you, and your life will be long and healthy. I predict your death will be of natural causes when you are an elder
  ОДЛИЧНО........ 8)
  Само се надевам дека е вистина :)
   
 13. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  11.147
  Допаѓања:
  62.951
  Пол:
  Женски
  Your Future Is Filled With good Fortune.
  I foresee love in your life. You will surrender your heart to a person who will sacrifice themselves to your every whim. You will have many children, and you will be very prosperous. Money will seem to gravitate toward you, and your life will be long and healthy. I predict your death will be of natural causes when you are an elder.
   
 14. paloma111

  paloma111 Активен член

  Се зачлени на:
  30 мај 2015
  Пораки:
  30
  Допаѓања:
  59
  Пол:
  Женски
  На LaraSolare му/ѝ се допаѓа ова.