1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Предизвик за најголемите филмомани (2017)

Дискусија во 'Канта' започната од papillonP, 2 јануари 2017.

?

Колку филмови можете да изгледате во 2017?

 1. Very Easy : 50

  0 глас(а)
  0,0%
 2. Easy : 100

  2 глас(а)
  66,7%
 3. Medium: 200

  1 глас(а)
  33,3%
 4. Hard : 300

  0 глас(а)
  0,0%
 5. Very Hard: 365

  0 глас(а)
  0,0%
Дозволен е избор на повеќе опции
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. papillonP

  papillonP Популарен член

  Се зачлени на:
  30 март 2013
  Пораки:
  289
  Допаѓања:
  4.544
  Пол:
  Женски
  Да ја продолжиме и оваа година темата.
  Да гледаме филмови, да ги набројуваме и оценуваме.
  Без рецензии секако(има друга тема за филмови со рецензии).

  Good luck.:party:

  Copyright © Dream-Girl


  Лани се преценив и секако предизвикот не беше целосно завршен.
  Избрав Medium: 200 и на пола пат ме снема :bandit:
  Годинава избирам Лесно :rofl::rofl: е ако и на лесно не истуркам до крај :headbang: :headbang:

  Ај со лесно нека е :~:
   
  На mila1111 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. papillonP

  papillonP Популарен член

  Се зачлени на:
  30 март 2013
  Пораки:
  289
  Допаѓања:
  4.544
  Пол:
  Женски
  Да стартувам

  1.Storks (2016) -7/10
  2. Mechanic: Resurrection (2016)- 10/10
  3. Masterminds (2016)- 8/10
   
 3. Nellie

  Nellie Популарен член

  Се зачлени на:
  7 август 2015
  Пораки:
  388
  Допаѓања:
  1.327
  Пол:
  Женски
  Има иста тема отворена вчера
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.